11-12.03 poniedziałek, wtorek

Nasz drugi, a zarazem niestety ostatni tydzień praktyk, rozpoczęliśmy tradycyjnie słodkim śniadaniem 🥞 i kawką ☕, która miała dodać nam energii po wyczerpującym i pełnym wrażeń weekendzie🤭⛰️. Po nim w pośpiechu udaliśmy się na przystanek, gdzie jak zwykle musieliśmy poczekać parę minut na autobus⌚. W końcu dotarliśmy do firmy, choć z lekkim 'poślizgiem’.  Pan Alvaro miał dla nas kolejne, nowe zadania związane z promowaniem tworzonych przez nas firm w social mediach🌍. Trzeba przyznać, że parę dobrych rad Pana Alvaro znacznie ułatwiło nam zadanie💡.

Po obiedzie udaliśmy się 🚌 na zwiedzanie Torre del Oro, czyli Złotej Wieży 🕌, z której mogliśmy podziwiać panoramę Sewilli. W środku natomiast znajdowało się mnóstwo eksponatów i informacji, m.in. dokumentujących wyprawy Kolumba czy Magellana🚢⛵️. Zakończyliśmy zwiedzanie i mieliśmy trochę czasu na małe zakupy 🛍️ oraz skompletowanie pamiątek 🎁.

O 18 w naszym hostelu czekała już na nas p. Karina, z którą podsumowalismy minioną wycieczkę na Gibraltar oraz omówiliśmy plan ostatniego tygodnia pobytu w tym pięknym miejscu 😍🌞. Wieczorkiem udaliśmy się na kolację, a następnie do swoich pokoi💤.

Kolejny dzień rozpoczął się tak samo jak poprzedni☀️, czyli szybkie śniadanko🥞  a następnie pracowite praktyki 🚌🕐. Po powrocie do hostelu czekał już na nas ciepły obiad🥘, który zjedliśmy z uśmiechami na twarzach😁. Mając trochę wolnego czasu postanowiliśmy pouczyć się hiszpańskiego🇪🇸 ponieważ egazimn tuż tuż🙏. Następnie udaliśmy się na lekcję języka hiszpańskiego, która minęła bardzo przyjemnie👌.

Korzystając z pięknej pogody☀️ udaliśmy się w plener, aby wykazać się zdolnością posługiwania się nowym językiem🇪🇸. Mieliśmy przy tym dużo zabawy. Hiszpanie to bardzo uprzejmi ludzie 👋😊😃, którzy chętnie odpowiadali na nasze pytania❓. Po zakończonym zadaniu i chwili odpoczynku udaliśmy się na mały spacerek🏙️.

Po powrocie do hostelu od razu poszliśmy na kolację🥗🥖🥪. Zmęczeni i z pełnymi brzuszkami😃😄 udaliśmy się do swoich pokoi, gdzie po szybkim prysznicu każdy zasnął 😴😴 z nadzieją na kolejny udany dzień🙏😁.

13.03.2019 środa

Ten kolejny, słoneczny dzień znów zaczęliśmy pracowicie od praktyk w Multiplicali🌞. A Po powrocie do hostelu zjedliśmy obiad🍝 i udaliśmy się na krótką siestę, jak to mają w zwyczaju tubylcy😴. W końcu trzeba się asymilować😁.

Następnie wybraliśmy się w kolejną podróż po Sevilli🌴🌴. Część z nas po drodze wstąpiła do Muzeum Kultury i Tradycji😍. Można tu zobaczyć pracownie różnych zakładów rzemieślniczych, np. lutnika 🎻🎤, czy wygląd dawnego wystroju domu 🏠 oraz czym bawiły się dzieci🎮. Przechodząc do kolejnej części muzeum mogliśmy ujrzeć regionalne stroje, które zachwyciły nas swoim detalistycznym wykonaniem💃💃💃.

Po mile spędzonym dniu wróciliśmy do hostelu, żeby jak najlepiej przygotować się na następny i musimy to w końcu przyznać, najważniejszy dzień wyjazdu…