W dniach 07-08.10. 2021 uczniowie klas trzecich Technikum Organizacji Reklamy odbyli wizyty zawodoznawcze w warszawskich firmach: Tigers oraz Eduweb. Uczniowie uczestniczyli w projekcie Kompetentni Uczniowie z branży usługowej

Uczniowie mogli osobiście poznać Franciszka Georgiewa założyciela agencji Social Tigers.

W chwili obecnej z usług Tigers korzystają największe firmy w obszarach Social Media Marketing, Facebook Ads, Content Marketing, E-mail Marketing, SEO, SEM, Public Relations, IT, Facebook Marketing, Twitter Marketing, Instagram Marketing, Graphic Design, Marketing Strategy i Marketing

Pracownicy oprowadzili uczniów  po firmie i w wyczerpujący sposób odpowiadali na zadawane pytania. Franciszek Gorgiew osobiście tłumaczył know-how obszarach social media i performance marketingu. Wielkie wrażenie wywarło biuro firmy znajdujące się w jednym z biurowców w centrum Warszawy.

Grzegorz Róg i Piotr Zając z firmy Eduweb.pl odkrywali przed uczniami Tischnera tajniki nagrywania  spotów, fotografii, tworzenia kampanii i jej strony wizualnej. Firma posiada też w swojej ofercie kursy na różne tematy z dziedziny grafiki jak i kursy wideo tworzenia grafiki, stron www, postprodukcji video i wiele, wiele więcej! Co szczególnie ciekawe i wartościowe Piotr Zając to absolwent Technikum Organizacji Reklamy z limanowskiego „Tischnera”, młodzi „torowcy” zadawali liczne pytania dotyczące kolejnych etapów kariery zawodowej, a zwłaszcza jak zacząć i jak zbierać pierwsze doświadczenia zawodowe.

W obydwu odwiedzonych firmach uczniowie otrzymali jasny i czytelny sygnał; „po pierwsze motywacja i wytrwałość”, jeśli masz pasję to ją rozwijaj, zdobywaj doświadczenia, nawet najskromniejsze na początku a droga do zawodowego sukcesu stanie wtedy otworem.

Nie samą nauką żyje człowiek J w ciągu dwu dni zwiedzili najciekawsze miejsca stolicy między innymi Centrum Kopernika, spacer z przewodnikiem po Starym Mieście i po Trakcie Królewskim, Plac Józefa Piłsudskiego, Ogród Saski, zakamarki Pałacu Kultury i Nauki oczywiście z tarasem widokowym, kurs zabytkowym autobusem po warszawskich ulicach, przejazd metrem,spacer po pięknych jesiennych warszawskich Łazienkach.