14.03.2019 czwartek

Dzień naszego sądu ostatecznego😱. Mieliśmy bowiem zaprezentować przed naszymi ukochanymi opiekunkami, Panem Alvaro i Panią Kariną, stworzone podczas praktyk w Multiplicali – biznesplany📈📊, a właściwie już prawie przedsiębiorstwa💪👌. Pomimo początkowego stresu, wszystko wyszło perfekcyjnie👌.
W dobrych humorach i Zadowoleni z należycie wykonanej pracy,  wróciliśmy do hostelu, by przed kolejną potyczką, tym razem językową, nabrać trochę sił💪. Gdyż po południu czekał nas egzamin z języka hiszpańskiego🇪🇸🇪🇸. Pełni gotowości (oczywiście bez żadnych ściąg, za to z ciastkami i herbatą dla naszej kochanej lektorki)😁 weszliśmy na salę. Oczywiście kolejny raz poszło nam znakomicie👌 i z uśmiechem na naszych opalonych twarzach 😀 oraz wielką ulgą, mogliśmy korzystać z ostatnich chwil w gorącej Hiszpanii 🌞.

15.03.2019 r. – piątek

Ten dzień zaczęliśmy na luzie, bez większego stresu, 😄bo  prezentację naszej pracy mieliśmy już za sobą👏👏. Nie zmienia to faktu, że był to dzień niezwykle istotny. Po zjedzeniu śniadania🥐🥖🍞, tym razem o 9:30 udaliśmy się na autobus, żeby nie spóźnić się do firmy🏃‍♀️🏃🏽‍♂️. Po dojechaniu na miejsce nie spodziewaliśmy się czegoś trudnego do wykonania. Mieliśmy rację, pan Alvaro zadał nam proste zadanie, z którego wykonaniem nikt nie miał problemu 💪. Po jego wykonaniu było już coraz bliżej godziny 12:00 czyli zakończenia praktyk🤗🤪🙌.  Po jej wybiciu wszyscy żwawo wstali ze swoich stanowisk, żeby móc jak najszybciej wrócić do hostelu i cieszyć się ostatnimi chwilami w Sewilli ☀️. Jednak zanim się tak stało postanowiliśmy sprawić panu Alvaro miłą niespodziankę i napisaliśmy podziękowania na tablicy za wszystko co dla nas zrobił ❤️🤜🤛.  Niestety nie mieliśmy okazji zobaczyć jego reakcji ☹️😔. Po zrobieniu wspólnych zdjęć, żeby nie tracić czasu-poszliśmy jak najszybciej na autobus 🏃🏾‍♂️🏃🏼‍♀️.

Po zjedzeniu obiadu 🥘🍛dostaliśmy czas wolny na wyjście, a o 19 musieliśmy być w hotelu na umówione spotkanie z panią Kariną – naszą super koordynatorką 😘. W końcu nadeszła chwila podsumowania dwóch tygodni praktyk i rozdanie certyfikatów z pisanego dzień wcześniej egzaminu z języka Hiszpańskiego 🇪🇸💻 .
Po minie pani Kariny wnioskowaliśmy, że wszystko się udało – nasze przeczucie znowu nie zawiodło💪. Wszyscy zostali nagrodzeni oceną celującą za swoją ciężką pracę, zarówno z praktyk, jak i egzaminu👌😊. Z wielką ulgą, satysfakcją i radością udaliśmy się do pokojów, następnie na kolację, po czym kontynuowaliśmy świętowanie na mieście. Dzięki temu, że nie zawiedliśmy i pokazaliśmy ze można nam ufać nasze opiekunki pozwoliły nam zostać troszkę dłużej i cieszyć się ostatnimi chwilami❤️😍😘.

Był to dzień pełen emocji, o którym ciężko będzie zapomnieć. Podsumowując, nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystko tkwi w naszym myśleniu 🖐.

16.03 – sobota

…spieszmy się kochać chwile, tak szybko się kończą😓😰.

Nie inaczej było w naszym przypadku. Dwa tygodnie zleciały zaskakująco szybko⏰. Atmosfera i ludzie, którzy ją tworzyli zrobili swoje❤️. Pomimo tego, że był to ostatni dzień w Sewilli, nie chcieliśmy się smucić – w końcu przeżyliśmy przygodę życia🤪.

Po zjedzeniu śniadania 🍳🍞 nadszedł czas na pakowanie się – po godzinie 11 nasze pokoje musiały być już puste. Nikt wiec nie zwlekał, każdy chciał jak najszybciej się spakować, żeby wykorzystać ostatnie godziny pobytu w tym wspaniałym miejscu. Jedni udali się na plac Hiszpański, drudzy postanowili opalać się na tarasie, inni zaś poszli robić zdjęcia📸. Przed 13 wszyscy zebraliśmy się na tarasie.
Tuż przed wyjazdem odwiedziła nas pani Karina, żeby się z nami pożegnać – była to wzruszająca chwila. Zaraz po tym udaliśmy się na lotnisko ✈️🛫. Wszyscy bardzo przyzwyczaili się do tego miejsca, bo na twarzy każdego z nas było widać wielki smutek, że musimy już wracać😞 ( 2 tygodnie to zdecydowanie za krótko!). Wszystko poszło sprawnie, każdy bez problemu przeszedł odprawę.

W momencie pisania relacji, znajdujemy się na wysokości 12 km nad ziemią i podziwiając widoki zbliżamy się do naszej ojczyzny. Wszyscy mamy nadzieję, że to nie był nasz ostatni raz w Hiszpanii 🇪🇸. Wniosek jest jeden: warto się uczyć i brać udział w takich projektach, bo takie wyjazdy potrafią otworzyć szeroką ścieżkę możliwości w przyszłości📝.